Українська академія друкарства
  • E-mail: sportfvuad@gmail.com
  • Телефон: 240-73-98

Історія кафедри

Кафедра фізичного виховання створена у 1946 році в Українському поліграфічному інституті ім. Івана Федорова. У різні роки кафедру очолювали: Земляной Філіп Сергійович, Ковригін Віктор Михайлович, Дербаба Леонід Іванович, Сілін Геннадій Вікторович.

В центрі уваги колективу кафедри – забезпечення навчально-виховного процесу, який спрямований на оздоровлення студентів, прищеплення їм здорового способу життя та необхідних у майбутній роботі професійно-прикладних навичок, вдосконалення їх спортивної майстерності.

З 1996 року і до тепер завідувач кафедри к.п.н., доцент Лапшина Галина Григорівна вклала колосальний труд в створенні секцій з різних видів спорту, оновленні матеріальної і технічної бази. Також на кафедрі ведеться наукова та методична робота. Постійно оновлюються методичні вказівки та методичне забезпечення кафедри, зростає кількість публікацій.

За сприянням ректорату академії та зусиллями кафедри новий 2020-2021 навчальний рік розпочинається в новому спортивному комплексі. Зали оснащені всім необхідним обладнанням, що створило чудові умови для спортивно-навчальних тренувань.

В навчальному процесі кафедра фізичного виховання проводить секційні заняття (аеробіка, атлетична гімнастика, плавання, баскетбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, бокс, боротьба, шахи, легка атлетика та кросова підготовка). Студенти отримали змогу вибрати улюблений вид спорту.

Події кафедри

бер
16
засідання кафедри

12:00 — кафдра ФВ ауд.

лют
18
Науково-практична конференція

12:00 — кафдра ФВ ауд.

лют
18
засідання кафедри

12:00 — кафдра ФВ ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів